Zasięg

Nasza oferta jest skierowana do firm na terenie calego kraju.

Nasze akredytacje

InsERT Dyplowany Serwisant oraz Autoryzowany Partner

Nasze relacje z klientami

Jak budujemy silne relacje z klientami

Nasze relacje z dostawcami

jak budujemy nasze relacje z dostawcami

Zarządzanie projektami

Nasze wykorzystanie metodologii PRINCE2

O nas

O nas

 

ITM to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem jakie zdobyli wykonując między innymi wdrożenia produktów firmy InsERT dla wielu firm z różnych dziedzin gospodarki.

Poprzez nasze usługi informatyczne potrafimy spełnić wszystkie Twoje oczekiwania niezależnie od tego czy prowadzisz biuro rachunkowe, jesteś biegłym rewidentem, prowadzisz hurtownie, sklep, bądż specjalizujesz się w produkcji. Jesteśmy elastyczni i każdy kontakt z klientem to nowe wyzwanie dla naszych specjalistów których wiedza z  różnych dziedzin jak finanse, księgowość, handel, przemysł  daje możliwość aby nie tylko  wykorzystać dostępne oprogramowania, ale również pozwala zaproponować nasze rozwiązania.

Nasze podejście do każdego projektu traktujemy w sposób indywidualny tak aby nasze wsparcie informatyczne było dodatkową wartością dla naszych Klientów. Indywidualne podejście to także szansa na to aby integracja z innymi systemami odbyła się w sposób jak najmniej  uciążliwy. 

Wiemy jak ważny jest budżet dla każdego przedsiębiorcy dlatego szczególną opieką otaczamy  serwis i wsparcie programów InsERT w tym także urządzenia i kasy fiskalne

We wszystkich naszych działaniach opieramy się na następujacych przesłaniach:

  • najwazniejszy jest Klient
  • najwazniejszy kapitał  dla firmy to jej Pracownicy
  • najważniejsza jest jakość Usług  

 


ITM Technologie Informatyczneon Google+