Programy dla firm

Subiekt GT, Gestor GT, Gratyfikant GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT

 

InsERT  systemy dla firm

ITM  zapewnia najlepsze z kategorii rozwiązań biznesowych i oprogramowania  dla małych i średnich  przedsiębiorstw w Polsce.  Odpowiednio dobrane  oprogramowanie poprawi wydajność, rentowność i konkurencyjność. Wybór właściwego  oprogramowania dla Twojej  firmy jest o wiele łatwiejsze z wykorzystaniem obiektywnych porad od ekspertów, takich jak ITM, który pomógł już wcześniej wielu firmom o podobnych projektach.

Pomagamy wybrać odpowiedni program do potrzeb Twojej firmy

ITM jest niezależnym specjalistą od oprogramowanie biznesowego INSERT takiego jak Subiekt GT, Subiekt GT Sfera, Gestor GT, Gestor GT Sfera, Rewizor GT Rewizor GT Sfera, Rachmistrz GT, BiuroGT, Gratyfikant GT, Gratyfikant GT Sfera, Gestor GT Sfera, Navireo, a także innych rozszerzeń funkcjonalnych . Proponowane przez nas rozszerzenia funkcjonalne  dostarczają szereg dotatkowych funkcji z zakresu CRM, logistyki, rachunkowości finansowej.

Wszystkie programy dla firm

ITM wyrożnia się na tle  innych firm tym  ,że dostarcza nie tylko  wlasne rozszerzenia funkcjonalne, ale także  rozwiązania naszych  partnerow handlowych. Oznacza to, że nie faworyzujemy  jednej opcji kosztem drugiej  tylko  koncentrujemy  się na pomocy przy wyborze najlepszego  rozwiązania dla Twojej firmy.

Nasi specjaliści  rozpoczynają wspópracę od określenia  Twoich celow, nakładów budżetowych  oraz planowanych zwrotow z inwestycji w systemie IT

Takie podejście pomaga zbudować nam  szczegóły  Twojego modelu biznesowego i kluczowych procesow. 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji: zadzwoń do nas: 731 171 502 lub 61 6662 732
lub napisz »

ITM Technologie Informatyczneon Google+